Telefon Numaramız
0212 531 97 26

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

VATANPOR Isı yalıtım Ürünleri

Çağın gereksinimlerine uygun kaliteli hizmet anlayışıyla kurulan Vatanpor , yapı kimyasalları konusunda hizmet vermektedir. Daha hızlı ve doğru yoldan müşterisine ulaşmayı hedefleyen firmamız, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle önemli bir tedarikçi olarak sektördeki yerini almıştır.

 

Amacımız ülke çapında tanınan, güvenilir bir marka haline gelmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

 

2010 yılından beri güven, kalite ve kesin çözüm anlayışıyla yola çıkan Abbass Mühendislik San. Tic , size en etkili hizmeti, en hızlı ve en doğru yoldan ulaştırmak için şimdi de yapı kimyasalları konusunda öncü firması Vatanpor ile sizlerle buluşuyor.

 

Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş bir çok markaya sahip olan firmamız aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE-ISO-EN 9000;2001 ve TSE-OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

 

Sahip olduğumuz değerlerle ,uyguladığımız kalite politikamızla gerçekleştirdiğimiz her amacımız üretimde başarı, sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük prensibiyle çalışan firmamız gösterdiğiniz ve gösterecek olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

 

MİSYONUMUZ

Firmamızı güvenilir ve tanınmış bir marka haline getirmek

 

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlayan bir kuruluş oluşturmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yapmış olduğumuz ürün vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak.Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun ürün ve hizmeti sunmak ve bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek.Ekip çalışması anlayışını firmamızın temel unsurlarından görmek ve hizmetimizi sürekli geliştirmek.Hizmetimizin sürekliliği ve sistemimizin gelişmesi için eğitim ve bilgi kaynaklarını kullanmak.Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemimizi sürekli iyileştirmek.

<